تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

  خزان زود رس رای ما!

  حدود دو سال از انتخابات شورای اسلامی شهر می گذرد انتخاباتی که با مشارکت بالای مردم و حضور پر رنگ آنها نشان از آن داشت که با وجود کمی و کاستی ها مردم همچنان بر این باورند تا مسیر آبادانی شهرشان را در درون صندوق آرا بجویند.

  آنان با هزاران امید و آرزو آرای خود را در صندوق ریختند تا باشد که شکوفه های باغ حضورشان سبزه امیدی باشد بر پیکره کم ثمر ولی تنومند شهرشان.

  آنچه وظیفه مردم بود انجام شد حال نوبت شهریاران شهر بود....اما دیری نمی پاید تا دوتن از اعضای محترم  شورای شهراز صندلی خود در شورا کناره گیری کرده وبه سمت های اجرایی مشغول می شوند!! اولین سوالی که ممکن است به ذهن شهروندان و رای دهندگان یرسد این است که آیا این عزیزان از قبل برنامه ای برای حضور در مناسب اجرایی نداشتند؟!به عبارت دیگر آیا این منتخبان شورا را مسیری برای رسیدن صندلی اجرایی نپنداشته اند؟! اگر اینگونه باشد پس پاسخ احساسات پاک انتخاب کنندگان چه می شود؟ همان مردمان نجیبی که با امید های پاک و پایدار,دل در گرو شعار های انتخاباتی وکلای خود نهاده اند.

  واگر اینگونه نباشد و منتخبان مردم به اجبار وظیفه و از سر ناچاری و کمبود رجال اجرایی!, مجبور به ترک صندلی شورا شده باشند شایسته و بایسته نیست که در مورد تصمیم خود نظر حد اقلی انتخاب کنندگان خود را به طریقی جویا شوند؟! و به نوعی افکار عمومی را قانع نمایند تا شهروندان احساس بی اثری رای خود را نداشته باشند تا مبادا منجر به قضاوت مردم و سردی حضور در انتخابات آینده نشود!.

  واضح و مبرهن است که جابه جایی مدیران به خصوص مدیران منتخب صندوق آرا که برای دوره زمانی مشخص انتخاب می شوند می تواند لطمات جبران ناپذیری به مدیریت شهری و احساسات مردم وارد نماید.

  در یک نگاه مجموع آرای دو عزیز مستعفی بیش از دو برابر آرای دو عزیزی است که به شورا پیوسته اند!! سوال این است که نقش حضور حد اکثری و پشتوانه رای بالا که بخاطرش هزینه های کلان مادی و معنوی پرداخت میشود, چه می شود؟؟

  بی تردید داشتن برنامع جامع زمانی از شرایط اولیه برای کسانی است وارد معرکه بزرگ انتخاب و قضاوت در حضور مردم می شوند پس چگونه است در نیمه راه این مردم و آرای آنها را به دست خزان زود رس می سپارند؟ فراموش نکنیم انتخاب شدن و انتخاب کردن  تعهدی دو طرفه است هرگونه ابطال یک طرفه این تعهد سوال برانگیز بوده و پاسخی اقناعی می طلبد

   


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : مردم ,حضور ,شورا ,اجرایی ,آرای ,شوند ,انتخاب کنندگان ,

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 30 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر