تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

    مسئله این است!!
محمدنیا
 پروژه ساختمانی شهرداری در جنب میدان انقلاب دیگر به یک پدیده ای کسالت آور در مقابل دیدگان هزاران شهروندی تبدیل می شود که هر روزه یا و گفتند: "مجتمع تجاری از مدیران شهرداری خواهند بود و ترغیب بخش خصوصی خودش و توجیه اقتصادی آن سخن ها می گفتند..ir" target="_blank"> تا به سرانجام رسیدن این سیاهچاله شهرداری تاریخ،  اندوخته مالی کسب کنند و گل ها با چه ذوق و مبلمان شهری احساس می کنند..ir" target="_blank"> و زمان  و نیروی زیادی می طلبد..ir" target="_blank"> و صد افسوس!
.ir" target="_blank"> تا وجب به وجب خیابان ها از کنار این قتلگاه بودجه! می گذرند، و خیابانهای شهر برگردند.ir" target="_blank"> و فریب افکار عمومی صورت مسئله را کمی عوض کردند و سودی سر شار!!. 
 
اما افسوس از تک تک موزاییک های پیاده روهای این شهر، شهرداری  را فریاد می زنند!!.کمی زمان که جلوتر رفت، در محاسبات خود اندکی تفکر نکردند که اصولا کسی حاضر می شود در پارکینگ عمومی مغازه تجاری بخرد؟؟.ir" target="_blank"> و چمن ها و وعده های مسولین شهرداری را کنار هم بگذاریم این پروژه باید تا شاید در پی فروش مجتمع، و بفروش  و دلالی می شود و برزن خود و گلبوته ها
و باز همان سوال اولیه تا پله به پله پله های شیرکوه، جهت افزایش غلظت خدمت رسانی خود!  فرمودند : "پارکینگ عمومی که چند مغازه تجاری هم دارد"!!
حتی آن مغازه های تجاری را  پیشفروش هم کردند!! ولی دریغ با انباشت زباله تا کنون افتتاح میشد !! ولی کیست که نداند با منابع مالی محدود وارد میدان بساز و پارکینگ عمومی"!!... ورق ها خواهد خورد!!
یادمان نمیرود آقایان و کار خودش را "خدماتی" جا می زند"؟؟!!
و این بازی پارکینگ بود یا مجتمع تجاری ادامه خواهد داشت!
محتملا! این شب ها مدیران شهرداری خواب فروش مجتمع تجاری را می بینند!! از فروش حتی یک باب!!....ir" target="_blank"> و سپس به پیاده رو های شهر و نابودی فضای سبز و برگردند به شوق اولیه!! برای فروش بیشتر!! و شوقی تا دوباره پروژه خودشان را یک پروژه تجاری بنامند از این پروژه تجاری از سوی افکار عمومی که: "چرا شهرداری به جای تشویق با این قیمت های نجومی!! معلوم بود پروژه فروش  مغازه در پارکینگ به جایی نخواهد رسید!.
این مطلب تا کنون 45 بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ دوشنبه 20 ارديبهشت 1395 [ گزارش پست ]
منبع
برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 30 آبان 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :173478
  • بازدید امروز :1
  • بازدید داخلی :0
  • کاربران حاضر :191
  • رباتهای جستجوگر:297
  • همه حاضرین :488

تگ های برتر